top of page

İade Şartları ve Teslimat

İade Şartları ve Kuralları

Satın almış olduğunuz ürünleri fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin iade edebilirsiniz. İade edeceğiniz ürünün

Orijinal ambalajı bozulmamış olmalıdır. Ambalajı olmayan veya bozulmuş olan ürünler kesinlikle iade alınmamaktadır. 
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte ürün faturasını göndermelisiniz. 
Eğer ürün şirket adına fatura edilmiş ise ilgili şirket tarafından ürün için iade faturası düzenlenmelidir.
İade etmek istediğiniz ürünleri anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle göndermeniz durumunda kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Başka bir kargo şirketi aracılığıyla ürünleri göndermeniz durumunda kargo ücreti tarafınıza ait olacaktır.
Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler (Örn: Kullanım esnasında vücutla birebir temas gerektiren ürünler, kulaklık, iç giyim), tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, lisanslı ürünler, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünlerin iadesi mümkün değildir. DVD, VCD, CD, kaset, taşınabilir bilgisayar, cep telefonu, sarf malzemeleri (toner, kartuş vb.), kozmetik ürünleri gibi ürünlerin iade alınabilmesi için ambalajının ve/veya koruma bandının kesinlikle açılmamış olması gerekmektedir.

 

Ürün İade Adresi:
Altunizade Mahallesi Rauf Paşa Sokak Fazilet Apartmanı No: 24/2 Üsküdar - İstanbul

Teslimat Şartları

Ürünleriniz stok durumuna göre siparişiniz onaylandığında tedarik edilmekte ve sonrasında kargoya verilmektedir. Siparişinizin onaylanabilmesi için satın almış olduğunuz ürünlerin ücretinin kredi kartı ile ödenmesi gerekmektedir. Onaylanan siparişler 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Teslimat Sırasında İbraz Edilmesi Gereken Belgeler

Bilgi Teknolojileri ve İletișim Kurulu’nun 27/12/2016 tarih ve 2016/DK-YED/517 sayılı kararı ile onaylanan Posta Gönderilerine İlișkin Güvenlik Tedbirlerine Yönelik Usul ve Esaslara istinaden gönderi kabulünde uygulanacak yeni kural gereği ürünlerinizi kargo görevlisinden ya da mağaza personelinden alırken ehliyet, nüfus cüzdanı veya pasaportunuzu göstermeniz gerekmektedir.

bottom of page